► Godziny pracy: jesteśmy elastyczni - dopasujemy się do Twoich potrzeb!

Naprawa klimatyzacji Poznań

Zadzwoń do nas

Naprawa klimatyzacji Poznań

60-441 Poznań 

ul.Darłowska 28

Płukanie układu

Jako jedni z nielicznych w Poznaniu posiadamy urządzenie do płukania pulsacyjnego. Umożliwia oczyszczenie układu klimatyzacji ze starego oleju oraz mechanicznych produktów zużycia sprężarki i uszczelek.

Wykonanie płukania układu jest niezbędne po zatarciu się sprężarki lub po znacznym jej zużyciu i należy do czynności konserwatorskich. W starszych układach intensywność schładzania spada wskutek upośledzenia wymiany ciepła przez przylepione osady na wewnętrznych powierzchniach skraplacza i parownika.

Płukanie układu za pomocą stacji „FLUSH” pozwala uzyskać fabryczną czystość i przywrócenie parametrów założonych przez konstruktorów. Działanie urządzenia oparte jest na opatentowanym procesie „płukania pulsacyjnego”, który nie uszkadza wewnętrznych przestrzeni mechanizmów ani też ich ruchomych elementów. Uporządkowany przepływ powietrza i płynu o ściśle ustalonych parametrach wytwarza gwałtowne uderzenia rozpuszczalnika oddzielonego przez warstwy sprężonego powietrza. Uzyskany efekt jest podobny do szorowania szczotką wewnętrznych powierzchni, do których nie mamy dostępu.

Serwis klimatyzacji Poznań
Serwis klimatyzacji Poznań